372 533 50 333
E-R: 9:00-16:00

Maksa kohe:

Tasumine pangalinkide kaudu:

Kiire ja turvaline viis e-poes tasumiseks. Pangalingi kaudu maksmisel toimub suunamine pärast tellimuse vormistamist Kevin maksekeskkonda, kus saate valida sobiva internetipanga maksevõimaluse. Sobiva internetipanga valikul suunatakse Teid panka, kus sisselogimisel kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus. Makse saajaks on märgitud Kevin EU, UAB ja selgituses tellimuse informatsioon. Kontrollige ning kinnitage makse ja seejärel vajutage nupule „Tagasi kaupmehe juurde”. Kevin EU, UAB kannab makse koheselt Kotryna OÜ-le.

Kaardimakse:

E-poes saab kaupade eest tasuda krediitkaardiga ning VISA, MasterCard, Maestro deebetkaartidega, millel on turvaline veebimakse võimalus.

Kui kaardiomaniku andmed, kaardi number, kehtivusaeg ja CVV-kood on sisestatud, arvatakse tellimuse summa kontolt kohe maha.

Tasumine pangaülekandega:

Tellimust saab tasuda pangaülekandega, mis on eriti mugav asutustele. Pärast maksemeetodi valimist, viige tellimus lõpuni ja seejärel kandke tellimuse summa Kotryna OÜ-le. Makse detailid leiate siit. Kindlasti tuleb täpsustada tellimuse numbrit, mille leiate Teile saadetud e-mailist. Oluline! Tellimust hakatakse täitma siis, kui makse on laekunud.

 

Maksa hiljem:

Tasumine kullerile kaardiga või sularahas:

Kauba tellimisel on võimalus valida makseviisiks "Tasumine kullerile". Sel juhul pole kohe vaja tellimuse eest tasuda, vaid maksta saate kullerile tellimuse kohaletoimetamisel. Viiruse leviku tõttu aktsepteerib kuller makseid kaardiga. Maksmine kaardiga on võimalik ainult valides kohaletoimetamise viisi "Kättetoimetamine näidatud aadressil". Minimaalne tellimuse summa on 15€.

Vali enda jaoks sobivam makselahendus. Lisaküsimuste korral võtke ühendust meie e-poe klienditeenindusega.

 

Kinkekaardiga tasumine:

Kinkekaarti saab kasutada maksevahendina ostu eest tasumisel. Kinkekaart kehtib Kotryna OÜ kauplustes BabyCity/ToyCity, Juku, KidZone kohapeal ja e-poodides. Kinkekaarti saab kasutada vaid ühe korra, lunastades kogusumma. Kui ostusumma on suurem kui kinkekaardi väärtus, tuleb vahe kinni maksta ning ostes kinkekaardi väärtusest väiksema ostusumma eest, siis maksumuse vahe ei tagastata. Kinkekaarti ei saa tagastada ega ümber vahetada. Tasudes kinkekaardiga  e-poes - sisesta kinkekaardi number ostukorvi lahtrisse "Kinkekaart". Kinkekaarti ei saa kasutada uue kinkekaardi eest tasumiseks.

 

Maksa osamaksetena:

ESTO 3-osaline makseviis - ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks ilma ühegi lisatasuta!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel ESTO 3-osalist SLICE makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks, ilma ühtegi lisatasu maksmata!

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks ESTO 3 ning digiallkirjasta mugavalt Smart-ID, Mobiil-ID lahendusega või ID-kaardiga.

  • Tasudes enda ostukorvi maksumuse täies ulatuses ja õigeaegselt kolme kuu jooksul, siis ei lisandu mitte ühtegi lisatasu.
  • Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks.
  • ESTO 3 saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

 

ESTO 3 makseviisi tingimused

ESTO 3 makseviisi teenusepakkujaks on ESTO AS.

ESTO 3 krediidi kulukuse määr on 0% järgmistel näidistingimustel: intress 0% aastas, puuduvad tasud.

 


ESTO 3-osalise makseviisi teenusepakkujaks on ESTO AS.
E-mail: [email protected]
Telefon: (+372) 622 52 52