+372 53350333
E-R 9:00-16:00; L-P suletud
Võrrelda kaupu ()
Vanus: 6+ a
Bränd: LEGO CREATOR
Päritoluriik: Tšehhi Vabariik

Kauba kohta

Alates 6-aastastele kosmoseseiklejatele pakub erakordselt põnevat galaktikatevahelist seiklust see LEGO® Creator 3in1 kosmosesüstiku (31134) mängukomplekt. Selles on mängukosmosesüstik, mille avatava luugi taga on pikendatava käega satelliit. Viimase saab lisaseiklusteks ka eemaldada.

Kingitus kosmosehuvilistele

Selles LEGO Creator 3in1 komplektis on kosmosefännidele ehitamiseks ja mängimiseks kolm erinevat lahendust. Nad saavad ehitada mängukosmosesüstiku ning siis selle ümber ehitada asendeid muutvaks astronaudifiguuriks, kellel on reaktiivseade ja heisatav lipp, või muljetavaldavaks kosmoselaevamudeliks.

Lõbus digitaalne elamus LEGO fännidele

Laadi alla rakendus LEGO Builder ja astu uude ehitusrõõmu pakkuvasse maailma, kus lapsed saavad mudeleid 3D-vaates suumida ja pöörata, komplekte salvestada ning oma edenemist jälgida.

  • Kolm-ühes mänguasi – kosmosemängude austajad saavad nautida galaktikatevahelisi seiklusi LEGO® Creator 3in1 kosmosesüstiku (31134) mängukomplektiga, milles on kosmosesüstik, muudetavate asenditega astronaut ja kosmoselaev.
  • Lõputud mänguvõimalused – lapsed saavad etendada seiklusi mängukosmosesüstikuga, liigutatavate käte ja jalgadega astronaudi mängufiguuriga ning ülilaheda kosmoselaevaga.
  • Rohkesti tarvikuid – kosmosesüstikul on avatav luuk, mille taga on eemaldatav satelliit, astronaudifiguuril on reaktiivseade ja lipp, mille saab alusele lehvima panna.
  • Lõbus ehitamine – see 144-osaline ehituskomplekt võimaldab alates 6-aastastel kosmosehuvilistel nautida ehitusrõõmu ja siis mudeliga mängida, samuti sobib mudel üllatus- või sünnipäevakingiks.
  • Mängi kõikjal – see vastupidav mängukosmosesüstik on 6 cm kõrge, 12 cm pikk ja 16 cm lai, nii et lastel on seda paraja suurusega mudelit mugav igale poole kaasa võtta.
  • Lõbus kolm-ühes mäng – otsi ka teisi LEGO® Creator 3in1 valikus olevaid mängukomplekte, nt retromootorratas (31135), eksootiline papagoi (31136) ja armsad koerad (31137).
  • Abikäsi – leia intuitiivsed ehitusjuhised rakendusest LEGO® Builder, kus lapsed saavad mudeleid 3D-vaates suumida ja pöörata, oma edenemist jälgida ning komplekte salvestada, samal ajal arendades uusi oskusi.
  • Suurepärane kvaliteet – LEGO® klotse on üle kuue aastakümne valmistatud nii, et need oleksid alati hõlpsasti ühendatavad.
  • Tagatud ohutus – LEGO® ehitusklotsid vastavad rangetele üleilmsetele ohutusstandarditele.

31134_lifestyle-646df5b7db42e.jpg

Kolm kosmoseseiklust ühes komplektis

See tegevusrohke LEGO® mängukomplekt laseb lastel kosmosesse lennata ja nautida kolme erinevat ehitamise ja mängimise kogemust.

31134_hero-646df5c78d24a.jpg

Arvutud mänguvõimalused

Noored 6+ vanuses ehitajad saavad nautida lõbusat ja rahuldust pakkuvat ehitusülesannet ja mängida eepilisi galaktikatevahelisi lugusid.

31134_build-646df5cc163d1.jpg

Naudi lõbusat digitaalset elamust

Rakenduses LEGO® Builder saavad väikesed ehitajad oma edenemist salvestada ning mudeleid 3D-vaates suumida ja pöörata.

31134_inthebox-646df5d0bf46c.jpg

Ideaalne üllatus LEGO fännidele

See lõbus mängukomplekt annab fantaasiarikastele lastele võimaluse kosmosesse reisida ning sobib suurepäraselt sünnipäevakingiks või üllatuseks.

CE-märgis - toode on tootja poolt hinnatud ja see loetakse EL-i ohutus-, tervise- ja keskkonnanõuetele vastavaks.
Teeme koos lapse kasvamise rõõmsaks! Meil on hea meel aidata teil valida ükskõik milline parima hinna ja kvaliteediga lastekaup. Babycity/Toycity tootevalikust leiate palju põnevat ja kasulikku lastele ja vanematele - leiate kergesti kõik, mida vajate! Siit leiate LEGO CREATOR tuntud ja kvaliteetseid tooteid. 31134 LEGO® Creator Kosmosesüstik - on toode, mis on juba vallutanud paljude vanemate südamed ja muudab laste kasvatamise lihtsamaks. Kui teie soovinimekirjas on 31134 LEGO® Creator Kosmosesüstik juba ammu olnud, siis kasutage võimalust ja soetage see siit super hinnaga. Valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja järgides turvameetmeteid. Kindlasti kasulik teie igapäevaelus laste kasvatamisel! Iga huvipakkuvat toodet saate vaadata meie jaekaupluses või e-poes. Nii saate ka võrrelda erinevaid mudeleid, värve ja valida selle, mis meeldib teile ja teie pisikesele!
Fotol kujutatud kauba värv võib mõnel määral erineda. Kauba kirjelduses esitatud informatsioon on üldine, seetõttu võidakse kauba mõningaid omadusi mitte mainida. Küsimuste tekkimisel ootame teie pöördumist e-posti aadressil

31134 LEGO® Creator Kosmosesüstik

Kood: 4040101-6176
Ribakood: 5702017415871
1062
1249
10,62 €
12,49 €
Lastetooted -15%, ostes vähemalt 2! Ainult e-poes One Family kaardiga
Hind kehtib ainult Internetist ostes
Kaubakogus on piiratud. Soodustused ei summeeru.
Kehtib kuni 2024-08-05
Kättetoimetamine
Tasuta Kättetoimetamine
Kiire kohaletoimetamine 1-5 tööpäeva jooksul. Alates 60 eurost on tellimuste kättetoimetamine tasuta.
Tule Tellimusele
Tule Tellimusele järele samal tööpäeval
Tasudes tellimuse eest pangalingi kaudu kuni kella 12-ni, saate tellimuse kätte samal tööpäeval.
Vabandame, ajutiselt otsas