Ostke mugavalt ja lihtsalt kaupu e-poest www.babycity.ee!

  • Kasutamata kaubad, mis teile ei meeldi ning mis ei kuulu mittetagastatavate kaupade loendisse,võib tagastada 14 päeva jooksul originaalpakendis.
  • Juhul, kui loobute kaupadest, võtame need vastu ning maksame teile kaupade eest tasutud summa tagasi kuni 7 tööpäeva jooksul pärast kaupade jõudmist meieni.

Klientidel ei ole e-poes võimalik kaupu näha, seetõttu on e-müügi vallas tarbijate huve kaitsvate seadustega kehtestatud üks olulisemaid tarbijaõigusi kaitsvaid vahendeid – õigus loobuda sidevahendite teel sõlmitud ostu-müügilepingust. Ostjal on õigus sidevahendite teel sõlmitud lepingust loobuda, saates müüjale kirjaliku teate 14 tööpäeva jooksul pärast kaupade tarnekuupäeva. Ostjal on õigus lepingust loobuda põhjust teatamata, ent järgmistel tingimustel.

  • Müüjat teavitatakse lepingust loobumisest kirjalikult.
  • Teade edastatakse kindlaksmääratud aja jooksul (neliteist tööpäeva).
  • Ese ei tohi olla kahjustatud ehk selle välimus peab olema sisuliselt muutumatu (tagastatakse originaalpakendis).

E-poe www.babycity.ee eeskirjade punkti 10.4. kohaselt kannab nõuetekohase kvaliteediga kaupade tagastamise kulud ostja.

Pretensiooni esitamise õigus

Lähtuvalt seadustest on kliendil õigus esitada pretensioon 2 aasta jooksul peale kauba soetamist. Esimese 6 kuu jooksul katab tekkinud probleemide väljaselgitamise ning parandamisega seotud kulud müüja. Peale 6 kuu perioodi lõppemist tasub kõik kulud klient, juhul kui tegemist ei olnud tootmisveaga. Kui peale 6 kuud kasutamist on tõendatud tootmisviga, kannab kõik kulud müüja. 

Raha tagastamine

Kui meie laos on tooteid, mida me klientidele pakkuda ei saa, võtame klientidega alati ühendust ja pakume vahetusvõimalust või raha tagastamist. Raha tagastamine toimub kuni 7 tööpäeva jooksul.